374

Wszywka alkoholowa (Esperal) Legnica

Wszywka alkoholowa (Esperal) Legnica

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Zabieg implantacji esperalu, leku zawierającego disulfiram przeprowadzany jest zawsze przez lekarza specjalistę. Ta kuracja to pierwsze kroki na drodze ku trzeźwości, która zmieniła życie nie jednej już osoby uzależnionej. To innowacyjna terapia, która pomaga w porzuceniu nałogu alkoholowego raz na zawsze.

Legnica to trzecie co do wielkości – zaraz po Wrocławiu i Wałbrzychu, miasto w województwie Dolnośląskim. Miasto, które prężnie się rozwija, wciąż pamięta o swej historii. Mimo, że Legnica liczy 103 tys. mieszkańców to wciąż wielu spośród nich, nie wie gdzie i do kogo można udać się z wstydliwym problemem, jakim jest alkoholizm.

Poniżej przedstawiamy listę przychodni świadczących usługi w zakresie wszczepienia wszywki alkoholowej na terenie Legnicy i jej okolic. Zapraszamy także do sprawdzenia podstrony Esperal Wrocław gdzie znajdują się kliniki ze stolicy Dolnego Śląska.

Wszywka alkoholowa Legnica

Placówka specjalizująca się leczeniem uzależnienia od alkoholu wykorzystuje najnowocześniejsze dostępne metody. Wśród metod leczenia choroby alkoholowej stosowany jest esperal. **********  zniechęca do dalszego spożywania alkoholu. Wśród usług świadczących przez przychodnię warto, zwrócić uwagę na  odtrucia alkoholowe pomocne w pierwszej fazie wychodzenia z nałogu.

508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej