384

Wszywka alkoholowa (Esperal) Leszno

Wszywka alkoholowa (Esperal) Leszno

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Alkoholizm to wstydliwa choroba. Osoba uzależniona bez reszty popada w głód tej szkodliwej substancji. Aby chory mógł powrócić do normalnego życia i polepszyć stan zdrowia, konieczne jest leczenie. Leczenie farmakologiczne przy użyciu esperalu jest skuteczną metodą. Wszystko to, dzięki substancji czynnej **********. Pod tymi nazwami, kryje się bardziej przystępny termin jakim jest wszywka alkoholowa.

Leszno to miasto o żużlowych tradycjach, aktywnie wspierające ten sport. Leszno może poszczycić się drużyną, która od lat jest u szczytu najwyższej ligi żużlowej – ekstraligi.  Unia Leszno ma wielu znanych i cenionych w Polsce i na świecie wychowanków.

Ośrodki zajmujące się leczeniem uzależnienia alkoholowego poprzez implantacje podskórną esperalu (**********) w Lesznie i jego okolicach to:

Zaszycie alkoholowe – Leszno

Renomowana placówka specjalizująca się w leczeniu choroby alkoholowej. Doświadczony personel medyczny świadczy usługi w zakresie aplikacji wszywki alkoholowej oraz przeprowadzaniu detoksu alkoholowego. Klinika zapewnia kompleksową opiekę na każdym etapie walki z nałogiem alkoholowym

tel. 508 555 554

[email protected]


Zobacz nasz największy oddział na Dolnym Śląsku: leczenie esperalu we Wrocławiu

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej