1275

Wszywka alkoholowa Esperal – Libiąż

Wszywka alkoholowa Esperal – Libiąż

Jesteś z Libiąża i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Libiąża. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? super się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Libiąż – Esperal

W Libiążu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Libiąż – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Libiąż

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Libiążu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Libiąża zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Libiążu i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Libiążu?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Libiążu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych placówek, gdzie można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Libiąż? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej