1822

Wszywka alkoholowa Esperal – Łomianki

Wszywka alkoholowa Esperal – Łomianki

Jesteś z Łomianek i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Łomianek. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Łomianki – Esperal

W Łomiankach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 8 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Warszawie:
Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa – Łomianki – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Łomianki

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Łomiankach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Łomianek zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Łomiankach i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Łomiankach?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Łomiankach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Warszawa.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych punktów, gdzie można wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej