1647

Wszywka alkoholowa Esperal – Łowicz

Wszywka alkoholowa Esperal – Łowicz

Jesteś z Łowicza i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Łowicza. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? idealnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Łowicz – Esperal

W Łowiczu Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Łowicz – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Łowicz

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Łowiczu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Łowicza zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Łowiczu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Łowiczu?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Łowiczu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej