1829

Wszywka alkoholowa Esperal – Lubicz

Wszywka alkoholowa Esperal – Lubicz

Jesteś z Lubicza i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Lubicza. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się składa, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Lubicz – Esperal

W Lubiczu Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Lubicz – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Lubicz

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Lubiczu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Lubicza zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Lubiczu i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Lubiczu?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Lubiczu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej