380

Wszywka alkoholowa (Esperal) Lubin

Wszywka alkoholowa (Esperal) Lubin

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Szukając sposobów na zaprzestanie picia alkoholu warto zwrócić uwagę na terapię awersyjną. Jej głównym punktem jest zastosowanie leku o nazwie esperal. Esperal to lek na bazie **********, substancji zaburzającej metabolizm alkoholu. Implantacji dokonuje się poprzez drobny zabieg chirurgiczny. Stąd pochodzi potoczne określenie jako wszywka alkoholowa.

Lubin leży w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym. To tu swoją siedzibę ma jedna z największych polskich spółek – KGHM Polska Miedź, która jest przodującym producentem miedzi i srebra na świecie. Obecnie miasto silnie się rozwija, oferując swoim mieszkańcom szereg udogodnień. Lubin to jedno z nielicznych miast, gdzie komunikacja publiczna jest darmowa.

Mimo wielu ułatwień ze strony miasta, alkoholizm wciąż pozostaje wstydliwy problemem. Dlatego przedstawiamy spis placówek, które oferują implantacje esperalu (**********) w Lubinie i jego okolicach.

Zabieg wszycia leku Disulfiram – Lubin

Wyspecjalizowana placówka lecząca alkoholizm na wielu jego etapach. Oferuje terapie alkoholoodtrucia, przerywające ciągi alkoholowe oraz świadczy usługi w zakresie wszczepienia wszywek alkoholowych. O troskliwą opiekę nad pacjentami dbają doświadczeni specjaliści.

tel. 508 555 554

[email protected]


Zobacz nasz największy oddział na Dolnym Śląsku: leczenie esperalu we Wrocławiu

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej