1793

Wszywka alkoholowa Esperal – Mielec

Wszywka alkoholowa Esperal – Mielec

Jesteś z Mielca i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Mielca. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Mielec – Esperal

W Mielcu Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Mielec – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Mielec

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Mielcu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Mielca zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Mielcu i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Mielcu?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Mielcu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, w których pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej