1259

Wszywka alkoholowa Esperal – Mysłowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Mysłowice

Jesteś z Mysłowic i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Mysłowic. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Mysłowice – Esperal

W Mysłowicach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Mysłowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Mysłowice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Mysłowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Mysłowic zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Mysłowicach i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Mysłowicach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Mysłowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych gabinetów, w których pacjent może założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej