1600

Wszywka alkoholowa Esperal – Namysłów

Wszywka alkoholowa Esperal – Namysłów

Jesteś z Namysłowa i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Namysłowa. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, bo nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Namysłów – Esperal

W Namysłowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Namysłów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Namysłów

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Namysłowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Namysłowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Namysłowie i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Namysłowie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Namysłowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych placówek, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Namysłów? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej