1621

Wszywka alkoholowa Esperal – Nowa Słupia

Wszywka alkoholowa Esperal – Nowa Słupia

Jesteś z Nowej Słupi i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Nowej Słupi. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? super się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Nowa Słupia – Esperal

W Nowej Słupi Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Nowa Słupia – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Nowa Słupia

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Nowej Słupi?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Nowej Słupi zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Nowej Słupi i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Nowej Słupi?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Nowej Słupi znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje też detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej