Esperal, wszywki alkoholowe Oleśnica

Alkohol to substancja silne uzależniająca, która działa destrukcyjnie na organizm osoby uzależnionej. Myśl o porzuceniu alkoholu często zostaje stłumiona przez ogromną potrzebę picia. By zniechęcić osobę chorą do sięgania po alkohol stosuje się wszywki alkoholowe. Czy są owe wszywki? Pod tą nazwą kryje się lek – esperal. W składzie esperalu jest **********. Substancja spowoduje u osoby z wszywkami alkoholowymi, która spożyła alkohol nieprzyjemne dolegliwości. Obawa przed ich wystąpieniem powstrzymuje przed sięganiem po alkohol.

Oleśnica leży nad rzeką o tej samej nazwie – Oleśnica, która jest dopływem Widawy. Miasto swoją nazwę zawdzięcza drzewie olchy, która w staropolskim brzmiała olsza. Staropolska nazwa Oleśnicy to Olesznica. Miasto charakteryzuje się bogatą historią i licznymi zabytkami.

Przedstawiamy listę placówek oferujących na terenie Oleśnicy i jej okolic, zabieg implantacji esperalu (**********)

Wszywanie leku Disulfiram – Oleśnica

Placówka świadczy usługi medyczne wspierające walkę z alkoholizmem. Wysokie standardy i dbałość o pacjenta spowodowały, że zaufało jej już wiele osób uzależnionych. Klinika oferuje implantacje wszywek alkoholowych oraz kurację odtrucia alkoholowego, która łagodzi objawy odstawienne i przerywa ciągi alkoholowe.

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl


Zobacz nasz największy oddział na Dolnym Śląsku: leczenie esperalu we Wrocławiu

[ratings]