382

Wszywka alkoholowa Esperal – Oleśnica

Wszywka alkoholowa Esperal – Oleśnica

Jesteś z Oleśnicy i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Oleśnicy. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Oleśnica – Esperal

W Oleśnicy Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Oleśnica – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Oleśnica

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Oleśnicy?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Oleśnicy zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Oleśnicy i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Oleśnicy?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Oleśnicy znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, w których można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Oleśnica? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej