1656

Wszywka alkoholowa Esperal – Ostróda

Wszywka alkoholowa Esperal – Ostróda

Jesteś z Ostródy i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Ostródy. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Ostróda – Esperal

W Ostródzie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Olsztyn, ul. Mikołaja Kopernika 44 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Olsztynie:
Esperal Olsztyn

Wszywka alkoholowa – Ostróda – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Ostróda

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Ostródzie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Ostródy zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Ostródzie i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Ostródzie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Ostródzie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Olsztyn.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej