1656

Wszywka alkoholowa Esperal – Ostróda

Wszywka alkoholowa Esperal – Ostróda

Jesteś z Ostródy i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Ostródy. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Ostróda – Esperal

W Ostródzie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Olsztyn, ul. Mikołaja Kopernika 44 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Olsztynie:
Esperal Olsztyn

Wszywka alkoholowa – Ostróda – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Ostróda

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Ostródzie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Ostródy zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Ostródzie i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Ostródzie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Ostródzie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Olsztyn.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Ostróda? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej