391

Wszywka alkoholowa Esperal – Oświęcim

Wszywka alkoholowa Esperal – Oświęcim

Jesteś z Oświęcimia i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Oświęcimia. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Oświęcim – Esperal

W Oświęcimiu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Oświęcim – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Oświęcim

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Oświęcimiu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Oświęcimia zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Oświęcimiu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Oświęcimiu?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Oświęcimiu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych punktów, w których pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Oświęcim? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej