1649

Wszywka alkoholowa Esperal – Ozorków

Wszywka alkoholowa Esperal – Ozorków

Jesteś z Ozorkowa i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Ozorkowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Ozorków – Esperal

W Ozorkowie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Ozorków – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Ozorków

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Ozorkowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Ozorkowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Ozorkowie i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Ozorkowie?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Ozorkowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych placówek, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej