1649

Wszywka alkoholowa Esperal – Ozorków

Wszywka alkoholowa Esperal – Ozorków

Jesteś z Ozorkowa i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Ozorkowa. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się składa, gdyż nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Tobie i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Ozorków – Esperal

W Ozorkowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Ozorków – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Ozorków

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Ozorkowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Ozorkowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Ozorkowie i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Ozorkowie?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Ozorkowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych punktów, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Ozorków? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej