408

Wszywka alkoholowa (Esperal) Pabianice

Wszywka alkoholowa (Esperal) Pabianice

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Dla osób z problemem w utrzymaniu motywacji do rzucenia nałogu alkoholowego, niezwykle pomocna jest terapia przy użyciu **********. ********** zawarty jest w leku esperal i wpływa on na zaburzenie metabolizmu alkoholu. Oznacza to, że połączenie ********** z alkoholem, skutkuje nieprzyjemnymi objawami zatrucia. Lęk przed wystąpieniem tych objawów wywołuje awersję do alkoholu i zniechęca do jego spożywania. Terapia z wykorzystaniem wszywki alkoholowej pomogła wielu osobom w walce z nałogiem alkoholowym.

Pabianice to miasto, którego patronem jest święty Maksymilian Kolbe. Swoją nazwę Pabianice zawdzięczają założycielowi osady – Fabianowi. W XVIII w. Pabianice przeżywały upadek spowodowany przez klęski żywiołowe, jednak obecnie są jednym z głównych miast aglomeracji łódzkiej.

Przedstawiamy listę klinik zajmujących się implantacją esperalu w formie wszywki alkoholowej w Pabianicach i okolicach.

Wszywka alkoholowa Pabianice

Placówka zajmująca się leczeniem alkoholizmu. Stosowane metody i terapie są bezpieczne i skuteczne. Klinika Nasz Gabinet Pabianice oferuje implantację esperalu z **********. Zabieg wszczepiania wszywki wykonywany jest szybko i bezboleśnie przez doświadczonego lekarza. Klinika oferuje także proces detoksykacji alkoholowej (alkoholoodtrucie), które pomaga w bezpiecznym wprowadzeniu w stan trzeźwości przy długotrwałych ciągach alkoholowych lub przy uciążliwym „kacu”.

508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej