1638

Wszywka alkoholowa Esperal – Parczew

Wszywka alkoholowa Esperal – Parczew

Jesteś z Parczewa i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Parczewa. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Parczew – Esperal

W Parczewie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Parczew – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Parczew

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Parczewie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Parczewa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Parczewie i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Parczewie?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Parczewie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych gabinetów, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej