1814

Wszywka alkoholowa Esperal – Piaseczno

Wszywka alkoholowa Esperal – Piaseczno

Jesteś z Piaseczna i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Piaseczna. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Piaseczno – Esperal

W Piasecznie Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 8 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Warszawie:
Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa – Piaseczno – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Piaseczno

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Piasecznie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Piaseczna zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Piasecznie i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Piasecznie?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Piasecznie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Warszawa.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Piaseczno? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej