1814

Wszywka alkoholowa Esperal – Piaseczno

Wszywka alkoholowa Esperal – Piaseczno

Jesteś z Piaseczna i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Piaseczna. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Piaseczno – Esperal

W Piasecznie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 8 (tel.:+48 508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Warszawie:
Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa – Piaseczno – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Piaseczno

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Piasecznie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Piaseczna zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Piasecznie i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Piasecznie?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby i woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Piasecznie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Warszawa.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych placówek, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej