1820

Wszywka alkoholowa Esperal – Piastów

Wszywka alkoholowa Esperal – Piastów

Jesteś z Piastowa i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Piastowa. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Piastów – Esperal

W Piastowie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 8 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Warszawie:
Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa – Piastów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Piastów

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Piastowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Piastowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Piastowie i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Piastowie?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Piastowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Warszawa.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej