3914

Wszywka alkoholowa Esperal – Piekary Śląskie

Wszywka alkoholowa Esperal – Piekary Śląskie

Jesteś z Piekar Śląskich i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Piekar Śląskich. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Piekary Śląskie – Esperal

W Piekarach Śląskich Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Piekary Śląskie – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Piekary Śląskie

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Piekarach Śląskich?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Piekar Śląskich zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Piekarach Śląskich i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Piekarach Śląskich?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Piekarach Śląskich znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, gdzie można założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Piekary Śląskie? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej