407

Wszywka alkoholowa (Esperal) Piotrków Trybunalski

Wszywka alkoholowa (Esperal) Piotrków Trybunalski

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Alkoholizm bez odpowiedniego wsparcia ciężko wyleczyć. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, który poprowadzi osobę uzależnioną i jej najbliższych. Specjalista będzie w stanie określić jak najlepsza metodę leczenia alkoholizmu. Wśród często stosowanych metod leczenia alkoholizmu jest terapia esperalem z **********. Esperal to lek, który wpływa bezpośrednio na metabolizm alkoholu w ciele osoby z wszczepioną wszywką alkoholową. Tabletki esperalu z ********** zostają wszczepione podskórnie. ********** uwalnia się ok. rok w ciele. Taka wszywka alkoholowa w połączeniu z alkoholem powoduje wystąpienie nie przyjemnych objawów, które zniechęcają do sięgania po alkohol.

Piotrków Trybunalski to miasto będące niegdyś miastem królewskim. Początkowo nazwa tego miasta brzmiała „Piotrków”. Drugi człon „Trybunalski” został dodany po  II wojnie światowej i miał upamiętniać początek parlamentaryzmu w Polsce. Piotrków Trybunalski jest drugim co do wielkości miastem województwa łódzkiego oraz 48 w skali kraju.

Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic w poniższych klinikach leczy się alkoholizm przy użyciu terapii esperalem w postaci wszywki alkoholowej.

Zaszycie leku Esperal –  Piotrków Trybunalski

Klinika posiada bogate doświadczenie w leczeniu alkoholizmu. Jej największym atutem jest niezwykła dbałość o zdrowie i samopoczucie pacjenta. Personel medyczny to ludzie, których powołaniem jest niesienie pomocy. Wśród oferowanych przez klinikę terapii jest m.in. implantacja wszywki alkoholowej z esperalu oraz detoks alkoholowy, który jest niezwykle pomocy w bezpiecznym przywróceniu trzeźwości.

508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej