1792

Wszywka alkoholowa Esperal – Pobiedziska

Wszywka alkoholowa Esperal – Pobiedziska

Jesteś z Pobiedzisk i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Pobiedzisk. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Pobiedziska – Esperal

W Pobiedziskach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:+48 508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Pobiedziska – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Pobiedziska

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Pobiedziskach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Pobiedzisk zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Pobiedziskach i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Pobiedziskach?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Pobiedziskach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych punktów, gdzie można wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej