1809

Wszywka alkoholowa Esperal – Police

Wszywka alkoholowa Esperal – Police

Jesteś z Polic i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Polic. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Police – Esperal

W Policach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Szczecin, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Szczecinie:
Esperal Szczecin

Wszywka alkoholowa – Police – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Police

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Policach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Polic zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Policach i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Policach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Policach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Szczecin.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych punktów, gdzie można wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Police? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej