1640

Wszywka alkoholowa Esperal – Poniatowa

Wszywka alkoholowa Esperal – Poniatowa

Jesteś z Poniatowej i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Poniatowej. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Poniatowa – Esperal

W Poniatowej Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Poniatowa – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Poniatowa

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Poniatowej?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Poniatowej zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Poniatowej i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Poniatowej?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Poniatowej znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, gdzie można założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje też detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej