1812

Wszywka alkoholowa Esperal – Pruszków

Wszywka alkoholowa Esperal – Pruszków

Jesteś z Pruszkowa i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Pruszkowa. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się składa, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Pruszków – Esperal

W Pruszkowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 8 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Warszawie:
Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa – Pruszków – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Pruszków

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Pruszkowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Pruszkowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Pruszkowie i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Pruszkowie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Pruszkowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Warszawa.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych gabinetów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Pruszków? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej