1614

Wszywka alkoholowa Esperal – Przodkowo

Wszywka alkoholowa Esperal – Przodkowo

Jesteś z Przodkowa i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Przodkowa. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Przodkowo – Esperal

W Przodkowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Gdynia, ul. Franciszka Sokoła 28 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Gdyni:
Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa – Przodkowo – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Przodkowo

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Przodkowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Przodkowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Przodkowie i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Przodkowie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby i woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Przodkowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Gdynia.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej