1613

Wszywka alkoholowa Esperal – Pszczółki

Wszywka alkoholowa Esperal – Pszczółki

Jesteś z Pszczółek i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Pszczółek. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się składa, gdyż nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Pszczółki – Esperal

W Pszczółkach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Gdynia, ul. Franciszka Sokoła 28 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Gdyni:
Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa – Pszczółki – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Pszczółki

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Pszczółkach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Pszczółek zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Pszczółkach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Pszczółkach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby i motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Pszczółkach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Gdynia.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej