1239

Wszywka alkoholowa Esperal – Pszczyna

Wszywka alkoholowa Esperal – Pszczyna

Jesteś z Pszczyny i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Pszczyny. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, bo nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Tobie i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Pszczyna – Esperal

W Pszczynie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Pszczyna – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Pszczyna

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Pszczynie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Pszczyny zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Pszczynie i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Pszczynie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Pszczynie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej