1630

Wszywka alkoholowa Esperal – Puławy

Wszywka alkoholowa Esperal – Puławy

Jesteś z Puław i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Puław. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się składa, gdyż nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Puławy – Esperal

W Puławach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Puławy – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Puławy

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Puławach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Puław zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Puławach i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Puławach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Puławach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, w których pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej