1630

Wszywka alkoholowa Esperal – Puławy

Wszywka alkoholowa Esperal – Puławy

Jesteś z Puław i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Puław. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Puławy – Esperal

W Puławach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Puławy – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Puławy

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Puławach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Puław zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Puławach i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Puławach?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Puławach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Puławy? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej