1790

Wszywka alkoholowa Esperal – Puszczykowo

Wszywka alkoholowa Esperal – Puszczykowo

Jesteś z Puszczykowa i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Puszczykowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Puszczykowo – Esperal

W Puszczykowie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Puszczykowo – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Puszczykowo

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Puszczykowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Puszczykowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Puszczykowie i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Puszczykowie?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Puszczykowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie można wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej