399

Wszywka alkoholowa (Esperal) Racibórz

Wszywka alkoholowa (Esperal) Racibórz

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Pierwsze kroki na drodze trzeźwości nie są łatwe. Warto jednak ułatwić sobie te chwile sięgając po poradę specjalisty. Sposobem na łatwiejszy start jest mały zabieg podczas, którego zostaje zaimplementowany esperal z **********. Wszywka alkoholowa ma zniechęcać do sięgania po alkohol. Dzieję się tak ponieważ, osoba uzależniona boi się dolegliwości wywołanych przez ********** w połączeniu z alkoholem.

Racibórz wraz z Opolem są historycznymi stolicami Górnego Śląska, gdzie mieszkali książęta opolsko-raciborscy. Racibórz słynie z wielu cennych zabytków m.in. kaplica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego. Kaplica ta uznawana jest przez wielu za czarną perłę śląskiego gotyku, z jej powodu Racibórz odwiedza wielu turystów.

Poniżej lista ośrodków wspierających walkę z nałogiem i oferująca wszczepienie wszywki alkoholowej z esperalu na bazie ********** w mieście Racibórz i jego okolicach:

Implantacja leku Esperal – Racibórz

Profesjonalny zespół medyczny to nie jedyny atut tej kliniki leczenia uzależnień. Metody leczenia alkoholizmu dobierane są indywidualnie, co zwiększa szansę chorych na wyleczenie. Klinika wykonuje zabiegi implantacji esperalu oraz przeprowadza detoks alkoholowy, który jest bardzo pomocny jest w wychodzeniu z przewlekłych ciągów alkoholowych.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej