1253

Wszywka alkoholowa Esperal – Ruda Śląska

Wszywka alkoholowa Esperal – Ruda Śląska

Jesteś z Rudy Śląskiej i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Rudy Śląskiej. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się składa, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Ruda Śląska – Esperal

W Rudzie Śląskiej Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Ruda Śląska – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Ruda Śląska

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Rudzie Śląskiej?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Rudy Śląskiej zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Rudzie Śląskiej i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Rudzie Śląskiej?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Rudzie Śląskiej znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Ruda Śląska? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej