1608

Wszywka alkoholowa Esperal – Rumia

Wszywka alkoholowa Esperal – Rumia

Jesteś z Rumi i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Rumi. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Rumia – Esperal

W Rumi Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Gdynia, ul. Franciszka Sokoła 28 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Gdyni:
Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa – Rumia – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Rumia

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Rumi?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Rumi zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Rumi i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Rumi?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Rumi znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Gdynia.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Rumia? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej