1254

Wszywka alkoholowa Esperal – Rybnik

Wszywka alkoholowa Esperal – Rybnik

Jesteś z Rybnika i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Rybnika. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Rybnik – Esperal

W Rybniku Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Rybnik – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Rybnik

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Rybniku?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Rybnika zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Rybniku i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Rybniku?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Rybniku znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej