409

Wszywka alkoholowa (Esperal) Sieradz

Wszywka alkoholowa (Esperal) Sieradz

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Znaną i skuteczną metodą leczenia alkoholizmu jest terapia awersyjna, wspierana farmakologicznie tabletkami esperal. Esperal to lek ze składnikiem disulfiram, który zaburza metabolizm alkoholu. Esperal aplikowany jest podskórnie, dlatego potocznie mówi się, że jest to „wszywka alkoholowa„. Objawy powstałe w wyniku spożycia alkoholu w trakcie terapii esperalem, przypominają zatrucie alkoholowe. Obawa przed wystąpieniem tych nieprzyjemnych symptomów działa zniechęcająco do spożywania alkoholu.

Sieradz to miasto położone na Nizinie Południowowielkopolskiej, nad rzeką Wartą. Nazwa Sieradz pochodzi prawdopodobnie od imienia Sirad, którego wcześniejszą formą jest Wszerad. Patronką Sieradza jest od 16 października 2006 roku Urszula Ledóchowska. Na pamiątkę tego wydarzenia 16 października obchodzony jest święto miasta Sieradz.

Poniżej przedstawiamy listę klinik oferujących implantację esperalu jako wszywkę alkoholową na terenie Sieradza i okolic:

Zaszycie alkoholowe – Sieradz

Nowoczesna placówka, w której najważniejszy jest pacjent. Personel medyczny to doświadczona kadra lekarska. Klinika Nasz Gabinet Sieradz wykonuje wszczepienie wszywki alkoholowej z esperalu oraz odtrucie alkoholowe. Najlepszą wizytówką kliniki są jej liczni pacjenci, którzy dzięki niej skutecznie pokonali chorobę alkoholową.

508 555 554

 [email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej