1281

Wszywka alkoholowa (Esperal) – Siewierz

Wszywka alkoholowa (Esperal) – Siewierz

Jesteś z Siewierza i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Siewierza.

Esperal wszywka alkoholowa Siewierz

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Siewierzu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Siewierza zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Siewierzu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu. Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Czy w Siewierzu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Katowicach. Poznaj informacje o wszywaniu esperalu w Katowicach.
Skontaktuj się ze specjalistami już teraz:

Wszywka alkoholowa – Siewierz – Kontakt z Kliniką

Centrum leczenie uzależnień, które wszystkie swoje działania koncentruje na bezpieczeństwie i trosce o zdrowie pacjenta. Klinika cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem. Wśród metod leczenia znajduje się m.in. implantacja esperalu jako wszywki alkoholowej oraz alkoholoodtrucia (detoks alkoholowy).

Zadzwoń: 508 555 554

[email protected]


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Siewierz? Przejdź do pozostałych miast:

[page-generator-pro-related-links group_id=”1229″ post_type=”page” post_status=”publish” limit=”6″ columns=”2″ orderby=”rand”]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej