1616

Wszywka alkoholowa Esperal – Skarżysko-Kamienna

Wszywka alkoholowa Esperal – Skarżysko-Kamienna

Jesteś z Skarżyska-Kamiennej i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Skarżyska-Kamiennej. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Skarżysko-Kamienna – Esperal

W Skarżysku-Kamiennej Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Skarżysko-Kamienna – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Skarżysko-Kamienna

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Skarżysku-Kamiennej?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Skarżyska-Kamiennej zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Skarżysku-Kamiennej i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Skarżysku-Kamiennej?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Skarżysku-Kamiennej znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych gabinetów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej