1622

Wszywka alkoholowa Esperal – Skawina

Wszywka alkoholowa Esperal – Skawina

Jesteś z Skawinie i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Skawinie. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Skawina – Esperal

W Skawinie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Skawina – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Skawina

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Skawinie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Skawinie zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Skawinie i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Skawinie?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Skawinie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, w których można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej