1644

Wszywka alkoholowa Esperal – Skierniewice

Wszywka alkoholowa Esperal – Skierniewice

Jesteś z Skierniewic i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Skierniewic. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Skierniewice – Esperal

W Skierniewicach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Skierniewice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Skierniewice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Skierniewicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Skierniewic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Skierniewicach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Skierniewicach?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Skierniewicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Skierniewice? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej