1609

Wszywka alkoholowa Esperal – Sopot

Wszywka alkoholowa Esperal – Sopot

Jesteś z Sopotu i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Sopotu. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Sopot – Esperal

W Sopocie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice: Gdynia, ul. Franciszka Sokoła 28 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Gdyni:
Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa – Sopot – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Sopot

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Sopocie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Sopotu zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Sopocie i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Sopocie?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Sopocie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Gdynia.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych gabinetów, w których można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Sopot? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej