1609

Wszywka alkoholowa Esperal – Sopot

Wszywka alkoholowa Esperal – Sopot

Jesteś z Sopotu i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Sopotu. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się składa, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Sopot – Esperal

W Sopocie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Gdynia, ul. Franciszka Sokoła 28 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Gdyni:
Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa – Sopot – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Sopot

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Sopocie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Sopotu zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Sopocie i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Sopocie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Sopocie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Gdynia.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, w których można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej