397

Wszywka alkoholowa (Esperal) Sosnowiec

Wszywka alkoholowa (Esperal) Sosnowiec

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Uzależnienie alkoholowe to bardzo trudna do pokonania choroba. Alkoholikiem pozostaje się do końca życia. Możliwe jest jednak porzucenie nałogu. Pomocne w walce z nałogiem są terapie. Wśród znanych terapii jest terapia awersyjna. Wspierana jest ona przez zabieg implantacji esperalu z **********. Esperal wszywa się pod skórę chorego, stąd nazwa wszywka alkoholowa. Terapia ta pomogła wielu osobom zwalczyć uzależnienie alkoholowe.

Sosnowiec to miasto położone nad trzema rzekami, Czarna i Białą Przemszą oraz nad Brynicą. Sosnowiec to pierwsze co do wielkości miasto Zagłębia Dąbrowskiego. Mimo wysokiego zurbanizowania, Sosnowiec posiada dużą ilość zabytkowych budynków.

Poniżej przedstawiamy listę ośrodków medycznych, które wykonują zabiegi implantacji wszywki alkoholowej z esperalu na terenie miasta Sosnowiec i w jego okolicach:

Zaszycie alkoholowe (zabieg) –  Sosnowiec

Nowoczesna placówka, która posiada ogromne doświadczenie w leczeniu uzależnień. To doświadczona kadra lekarska sprawia, że tak wiele osób zaufało klinice Nasz-Gabinet Katowice. W klinice wykonywane są terapie odtrucia alkoholowego (detoks alkoholowy) a także implantacja profesjonalnej wszywki z esperalu.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej