1781

Wszywka alkoholowa Esperal – Śrem

Wszywka alkoholowa Esperal – Śrem

Jesteś z Śremu i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Śremu. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Śrem – Esperal

W Śremie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Śrem – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Śrem

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Śremie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Śremu zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Śremie i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Śremie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Śremie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Śrem? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej