1781

Wszywka alkoholowa Esperal – Śrem

Wszywka alkoholowa Esperal – Śrem

Jesteś z Śremu i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Śremu. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Śrem – Esperal

W Śremie Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Śrem – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Śrem

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Śremie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Śremu zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Śremie i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Śremie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Śremie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych placówek, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej