1615

Wszywka alkoholowa Esperal – Starachowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Starachowice

Jesteś z Starachowic i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Starachowic. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Starachowice – Esperal

W Starachowicach Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:+48 508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Starachowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Starachowice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Starachowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Starachowic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Starachowicach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Starachowicach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Starachowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej