1615

Wszywka alkoholowa Esperal – Starachowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Starachowice

Jesteś z Starachowic i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Starachowic. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Starachowice – Esperal

W Starachowicach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Starachowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Starachowice

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Starachowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Starachowic zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Starachowicach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Starachowicach?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Starachowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych punktów, gdzie można wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Starachowice? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej