1808

Wszywka alkoholowa Esperal – Stargard Szczeciński

Wszywka alkoholowa Esperal – Stargard Szczeciński

Jesteś z Stargardu Szczecińskiego i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Stargardu Szczecińskiego. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się składa, bo nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Stargard Szczeciński – Esperal

W Stargardzie Szczecińskim Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Szczecin, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2 (tel.:+48505373276)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Szczecinie:
Esperal Szczecin

Wszywka alkoholowa – Stargard Szczeciński – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Stargard Szczeciński

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Stargardzie Szczecińskim?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Stargardu Szczecińskiego zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Stargardzie Szczecińskim i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Stargardzie Szczecińskim?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Stargardzie Szczecińskim znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Szczecin.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, w których pacjent może założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej