1283

Wszywka alkoholowa (Esperal) – Strumień

Wszywka alkoholowa (Esperal) – Strumień

Jesteś z Strumienia i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Strumienia.

Esperal wszywka alkoholowa Strumień

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Strumieniu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Strumienia zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Strumieniu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu. Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Czy w Strumieniu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Katowicach. Poznaj informacje o wszywaniu esperalu w Katowicach.
Skontaktuj się ze specjalistami już teraz:

Wszywka alkoholowa – Strumień – Kontakt z Kliniką

Centrum leczenie uzależnień, które wszystkie swoje działania koncentruje na bezpieczeństwie i trosce o zdrowie pacjenta. Klinika cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem. Wśród metod leczenia znajduje się m.in. implantacja esperalu jako wszywki alkoholowej oraz alkoholoodtrucia (detoks alkoholowy).

Zadzwoń: 508 555 554

[email protected]


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Strumień? Przejdź do pozostałych miast:

[page-generator-pro-related-links group_id=”1229″ post_type=”page” post_status=”publish” limit=”6″ columns=”2″ orderby=”rand”]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej