377

Wszywka alkoholowa (Esperal) Strzelin

Wszywka alkoholowa (Esperal) Strzelin

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Alkoholizm to choroba pierwotna, która wywołuje różne inne dolegliwości i choroby np. marskość wątroby. Nieleczony może doprowadzić nawet do śmierci. Dlatego warto rozpocząć jak najszybciej odpowiednie leczenie. Niestety uzależnienie od alkoholu bywa tak silne, że pijącemu brakuje wytrwałości w pozostaniu trzeźwym. W tej sytuacji, bardzo pomocny jest esperal. Lek z substancją czynna jaką jest **********. Esperal implementuje się w ciało chorego, stąd nazwa wszywka alkoholowa.

Strzelin to miasto oddalone o 37 km. od  Wrocławia. Strzelin leży na trasie kolejowej łączącej Warszawę ze stolicą Czech – Pragą. Miasto obchodzi święto 29 września – na tę okazję w ostatni weekend września organizowane są dni święta miasta.

Poniżej przestawiamy ośrodki w których na terenie Strzelina i jego okolic można wykonać implantacje esperalu (**********). Bliska odległość do stolicy Dolnego Śląska pozwala na wybór odpowiedniej kliniki zaprezentowanej na podstronie Esperal Wrocław.

Implantacja wszywki alkoholowej – Strzelin

Przychodnia wyspecjalizowana w leczeniu alkoholizmu najnowszymi dostępnymi metodami medycznymi. W ofercie kliniki poza wszczepieniem wszywek alkoholowych znajduję się kuracja odtruwająca, która w łagodny sposób usuwa z metabolizmu alkohol

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej