1629

Wszywka alkoholowa Esperal – Sucha Beskidzka

Wszywka alkoholowa Esperal – Sucha Beskidzka

Jesteś z Suchej Beskidzkiej i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Suchej Beskidzkiej. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Sucha Beskidzka – Esperal

W Suchej Beskidzkiej Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Sucha Beskidzka – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Sucha Beskidzka

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Suchej Beskidzkiej?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Suchej Beskidzkiej zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Suchej Beskidzkiej i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Suchej Beskidzkiej?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Suchej Beskidzkiej znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych punktów, gdzie można założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej