1779

Wszywka alkoholowa Esperal – Swarzędz

Wszywka alkoholowa Esperal – Swarzędz

Jesteś z Swarzędza i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Swarzędza. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Swarzędz – Esperal

W Swarzędzu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Swarzędz – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Swarzędz

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Swarzędzu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Swarzędza zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Swarzędzu i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Swarzędzu?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Swarzędzu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej