1779

Wszywka alkoholowa Esperal – Swarzędz

Wszywka alkoholowa Esperal – Swarzędz

Jesteś z Swarzędza i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Swarzędza. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Swarzędz – Esperal

W Swarzędzu Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Swarzędz – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Swarzędz

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Swarzędzu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Swarzędza zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Swarzędzu i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Swarzędzu?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Swarzędzu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje też detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Swarzędz? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej