196

Wszywka alkoholowa Esperal – Świdnica

Wszywka alkoholowa Esperal – Świdnica

Jesteś z Świdnicy i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Świdnicy. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Tobie i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Świdnica – Esperal

W Świdnicy Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Świdnica – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Świdnica

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Świdnicy?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Świdnicy zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Świdnicy i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Świdnicy?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Świdnicy znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych punktów, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Świdnica? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej