196

Wszywka alkoholowa Esperal – Świdnica

Wszywka alkoholowa Esperal – Świdnica

Jesteś z Świdnicy i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Świdnicy. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? idealnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Świdnica – Esperal

W Świdnicy Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Świdnica – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Świdnica

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Świdnicy?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Świdnicy zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Świdnicy i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Świdnicy?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Świdnicy znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, w których można wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej