Esperal, Wszywki alkoholowe Świdnica

Potocznie zwane wszywki alkoholowe to lek zawierający **********. Aplikacja odbywa się poprzez drobny zabieg chirurgiczny wykonywany przez doświadczonego lekarza. Esperal to innowacyjna metoda, mająca na celu zmianę nastawienia do spożywania alkoholu przez osobę uzależnioną. ********** jest swoistą barierą psychiczną. Wśród dostępnych metod leczenia alkoholizmu wszywki alkoholowe odznaczają się znaczą skutecznością.

Świdnica jest miastem atrakcyjnym, zwłaszcza dla przemysłu motoryzacyjnego. Nowo powstałe miejsca pracy przyciągają wiele osób. Świdnica liczy około 60 tys. mieszkańców. Co ciekawe istnieje zaledwie 12 przychodni i jeden szpital. Z prostych wyliczeń wynika, że na jedną placówkę przypada zatem aż 4615 pacjentów.

Dla osób, które potrzebują pomocy z wyjściem z nałogu przedstawiamy listę placówek w Świdnicy i jej okolicach gdzie można dokonać implantacji esperalu:

Wszywka alkoholowa – Świdnica

Profesjonalna klinika zajmująca się leczeniem choroby alkoholowej na wielu jej etapach. Wśród usług świadczonych przez klinikę znajduje się aplikowanie wszywek alkoholowych oraz alkoholoodtrucie wykonywane poprzez proces detoksykacji. Nad zdrowiem pacjenta czuwają doświadczeni i uznani lekarze.

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl


Zobacz nasz największy oddział na Dolnym Śląsku: leczenie esperalu we Wrocławiu

[ratings]