1631

Wszywka alkoholowa Esperal – Świdnik

Wszywka alkoholowa Esperal – Świdnik

Jesteś z Świdnika i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Świdnika. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Świdnik – Esperal

W Świdniku Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Świdnik – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Świdnik

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Świdniku?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Świdnika zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Świdniku i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Świdniku?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Świdniku znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Świdnik? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej